Mon - Fri : 09:00 - 17:00
Camişerif Mah. Uray Caddesi Güvenç İş MerkeziB-Blok Kat:4 No:55 Mersin/TÜRKİYE
Berk Shipping

20 Yıllık Deneyim ve Taşımacılık Tutkusu

Berk Shipping, 20 yılı aşkın bir süredir ithalat ve ihracat sektöründe taşımacılık hizmetleri sunan güvenilir bir firmadır.

Firma olarak işimize olan bağlılığımız ve taşımacılık sektöründeki derin bilgimizle, müşterilerimize en üstün kalitede hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.
Berk Shipping

Deneyimli Liderlik ve Taşımacılıkta Mükemmeliyet

Berk Shipping, taşımacılık sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ve mükemmeliyeti bir araya getirerek müşterilerimize güvenilir bir taşıma hizmeti sunuyor. İşimizi bir tutku ve taşımacılığın incelikleriyle birleştirerek, müşterilerimizin mallarını dünya genelinde güvenle ve zamanında taşıyoruz.

Bizim için her müşteri özeldir ve müşteri memnuniyeti taşımacılıkta en büyük önceliğimizdir. Berk Shipping olarak, müşterilerimize değer odaklı çözümler sunuyor ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veriyoruz. Güvenilirliği, rekabetçi fiyatları ve profesyonel yaklaşımı bir araya getirerek taşımacılıkta lider bir konumdayız.

Müşterilerimiz için taşıma ihtiyaçlarını kolaylaştırmak ve başarılarını desteklemek için buradayız. Berk Shipping olarak, gelecekteki işbirliği fırsatları için sabırsızlanıyoruz ve müşterilerimize en iyi taşıma deneyimini sunmaktan gurur duyuyoruz.